برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مقایسه
فیلتر توسط
فیلتر توسط
قیمت
  • اتمام موجودی - 480,000 تومان

فیلتر توسط

زیرانداز سفری

یکی از نیازهای انواع پیک نیک ها و سفرها داشتن زیرانداز سفری است که بتوانید روی آن استراحت کرده و از طبیعت اطراف لذت ببرید. این وسیله به شما کمک می کند چای بنوشید، استراحت کنید، غذا بخورید و… زیرانداز مسافرتی علاوه بر ایجاد فضایی که می توانید به راحتی در آن استراحت کنید، از فرو رفتن سنگهای کوچک در پاهایتان جلوگیری کرده و سطح نسبتاً نرمی را برای شما ایجاد می کند. همچنین عایق بوده و از انتقال سرما به بدن و کمر شما جلوگیری می کند. از انتقال گرما از بدن به زمین جلوگیری می کند. انتخاب یک وسیله مناسب و کاربردی باعث راحتی بیشتر شما در هنگام استفاده از آن می شود. زیرانداز طبیعت گردی مناسب بسته به مقصد گردش و مسیر پیش رو باید انتخاب و خریداری شود. به عنوان مثال، یک زیرانداز مناسب کوهنوردی، باید هم جواب‌گوی پستی و بلندی و حالت صخره‌ای طبیعت کوه باشد و هم از نوع زیرانداز عایق دار،رطوبتو برودت باشد تا حس راحتی لازم برای استراحت کوهنورد را فراهم کند. جدا ازین هم یک نوع دیگر زیرانداز وجود دارد که کاملاً ضدآب بوده و مخصوص مناطق ساحلی و جنگلی است. پس بسته به نوع سفر و گردش می توانید نوع زیرانداز خودتان را انتخاب کنید. برای خرید زیرانداز سفری مناسب باید بر اساس تعداد افرادی که قرار است از این وسیله استفاده کنند، اقدام کنید. به عنوان پیشنهاد بد نیست مقداری از سایز مد نظر خود بزرگ‌تر تهیه کنید. خاصیت خرید یک زیر انداز بزرگ تر از سایز مدنظر، در نظر گرفتن مساحتی از زیرانداز برای چیدن وسایل اضافی گردش است.

انواع جنس زیرانداز

زیرانداز پارچه ایی: قدیمی ترین نوع زیرانداز در بازار است که امروزه با داشتن یک لایه پلاستیکی خاصیت ضدآب نیز دارند.

فومی: زیرانداز فومی که دارای دو نوع رولی و تاشو هستند هستند که از پلاستیک فشرده درست شده است و به دلیل قیمت مناسب و سبکی و حجم کم مورد استفاده عموم است ولی بیشتر برای ورزش هایی مثل یوگا کاربرد دارد.

برزنتی: پارچه‌های با بافت بسیار متراکم و ضخیم که باعث خاصیت ضد آب این جنس زیرانداز می‌شود.

زیرانداز پلاستیکی: زیرانداز مسافرتی حصیری پراستفاده‌ترین نوع زیراندازهای پلاستیکی هستند.

زیرانداز اسپان باند: نوعی پارچه بدون بافت است که از سبکی بالایی برخوردار است و ضد رطوبت نیز هست.

در هنگام خرید زیرانداز باید تمام ویژگی های یک زیرانداز خوب را مد نظر قرار دهید مثلاً از لحاظ عایق و ضدرطوبت بودن، ضخامت، قابلیت شستشو داشتن، قابلیت جمع شدن و داشتن دستگیره برای حمل راحت، وزن و رنگ همگی مواردی هستند که به شما کمک می کنند تا زیرانداز مناسب خود را انتخاب کنید و از داشتن آن در دل طبیعت لذت کافی را ببرید.

ادامه مطلب

فهرست

صفحه اصلی

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم