برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مقایسه
فیلتر توسط

ساندویچ ساز یکی از دستگاه هایی است که ممکن است درطول روز به دلیل کمبود زمان و نیاز به غذاهای فوری به آن احتیاج داشته باشید.اگر شما علاقه زیادی به خوردن ساندویچ دارید پس ساندویچ ساز گزینه ی بسیار مناسبی است.

ساندویچ ساز سلام بی بی

معرفی ساندویچ ساز

ساندویچ سازها دارای دوصفحه است که روی آن جایگاه هایی وجود دارد که جهت پخت ساندویچ تعبیه شده است البته تعداد آن ها در مدل ها و برندها متفاوت هستند ، در وسط این جایگاه ها برآمدگی وجود دارد که جهت گذاشتن یک شیار در نان مربعی شکل گذاشته شده تا بتوان بعد از پخت ساندویچ را به راحتی به دو نصف تقسیم نمود.

انواع ساندویچ ساز

کمپانی های زیادی هستند که اقدام به ساخت دستگاه ساندویچ ساز نموده اند مانند : کنوود ، بلک اندکر،فلر،تفالو و خیلی برندهای دیگر که می توان نام برد.

ساندویچ ساز کنوود

کمپانی کنوود یکی از برندهای موفقی است که توانسته است در ساخت ساندویچ ساز هم حرفی برای گفتن دارد .ساندویچ سازهای کنوود دارای مزیت هایی همچون تابه نچسپ ، دارای گریل ، دارای قفل ایمنی ، دارای صفحات جداشونده البته این ها بخشی از مشخصات می باشد.

ساندویچ ساز بلک اندکر

برند بلک اندکر نیز یکی دیگر از کمپانی های سازنده لوازم خانگی هستند که توانسته است موفقیت های زیادی را بدست آورد و از مشخصات این محصول می توان به صفحات نچسپ ، صفحات جداشونده ، قفل ایمنی و... اشاره نمود.

ادامه مطلب

فهرست

صفحه اصلی

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم