برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مقایسه
متفرقه

نازل کارواش برنجی دوتکه

شناسه کالا::

Double brass car wash nozzle

برند سازنده : متفرقه
کارواش
ویژگی های کالا :
متفرقه
262,500 تومان 350,000 تومان
جهت مشاوره تماس بگیرید!

شماره های بخش فروش

در صورت نیاز به مشاوره برای انتخاب محصول با شماره های زیر تماس بگیرید ( برای خرید لطفا محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید)

خانم زند

0918-277-2216

اقای سعیدی

0918-277-1944
معرفی کوتاه محصول

سری آبپاش مدل تمام برنجی با 80 گرم وزن و طول 8.5 سانتیمتری یکی از گونه‌های مختلف آب‌پاش محسوب می‌شود که آب را به شکلی خاص از نازل خود خارج می‌کند. نازل آبپاش برنجی به شکل دو تکه طراحی شده است و یک سر آن به شیر آب و قسمت دیگرش  نیز به سرشلنگ متصل می شود.  نازل کارواش خانگی از نوع فشنگی محسوب می‌شود که یک سمت این آب‌ پاش به‌ صورت رزوه دار طراحی‌ شده و در سمت دیگر این محصول نازل مخصوصش قرار دارد که آب را از مدل سوزنی تا کاملا پخش و قفل میتوان استفاده کرد. بسیار مناسب برای شستشوی کف حیاط و مخصوصا ماشین و آبیاری باغچه میباشد. نازل آب پاش برنجی دو تکه برای آبیاری بسیار مناسب است و مانع از آسیب رسیدن به گیاه و خاک می‌شود. بدنه‌ ی تمام برنجی این آب‌ پاش در برابر زنگ‌ زدگی به‌خوبی مقاومت می‌کند و کیفیت ساخت مناسبی دارد.

توضیحات

نازل کارواش برنجی دوتکه

جرم و آلودگی ها اغلب در محیط زندگی شما قابل مشاهده نمی باشد اما در صورت افزایش میزان آنها می تواند تاثیر نامطلوبی بر سلامت ساکنین خانه به وجود بیاورد. لذا با انجام نظافتی مطلوب می تولن از افزایش آلودگی ها جلوگیری کرد. به همین منظور استفاده از تجهیزاتی مناسب می تواند افراد را در انجام نظافتی هدفمند در منزل یاری نماید. یکی از این تجهیزات، کارواش خانگی می باشد که با تکنولوژی آب پرفشار امکان حذف آلودگی هارو از کلیه سطوح فراهم می آورد .این وسیله جالب قابلیت پاکسازی و شستشوی انواع سطوح از کفپوش های سخت، تا سطح بدنه را دارا می باشد. نازل ها بدین صورت عمل می کنند که سطح مقطع را کاهش داده و موجب ثابت ماندن فشار بالای آب می شود، در نتیجه سرعت کاهش فشار آب را افزایش می دهد. 

حال با یک مثال ساده می توانیم اهمیت و کاربرد بسیار مناسب نازل زا برایتان توضیح دهیم: فرض کنید که شما یک شلنگ برای شستشوی باغ خود دارید و قصد دارید که ابتدا آلودگی ها را تمیز کنید که حدود 5 متر با شما فاصله دارند. اما شما با یک مشکل مواجهید و آن کافی نبودن فشار شلنگ برای از بین بردن آلودگی است. شاید فکر کنید که با فشار شست خود روی سر شلنگ بتوانید به مقصود خود برسید اما به این نکته باید توجه کنید که باعث کاهش میزان خروجی آب می شوید. بهترین راه حل قرار دادن یک نازل سر شلنگ است. به این ترتیب با محدود کردن خروجی آب، سرعت خروج آن افزایش یافته و این فشار سبب پاشش آب به بخش مورد نظر می شود. می توانید با خرید نازل سر شلنگ تا مقدار بسیار زیادی در مصرف آب صرفه جویی کنید و تمیزی دو چندانی را تجربه کنید.

مشخصات فنی
Double brass car wash nozzle
ابعاد
طول 8.5 سانتی متر
مورد استفاده مصارف
شستشوی کف حیاط ، ماشین و آبیاری
وزن
80 گرم
تعداد قطعات
2 قطعه قابل اتصال
جنس ساخت
فلز برنج
لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول
100,500 تومان 134,000 تومان
سری آبپاش مدل تمام برنجی با 50 گرم وزن و طول 9.5 سانتیمتری یکی از گونه‌های مختلف آب‌پاش محسوب می‌شود که آب را به شکلی خاص از نازل خود خارج می‌کند.از نوع فشنگی محسوب می‌شود یک سمت این آب‌پاش به‌صورت رزوه دار طراحی‌ شده...

مشخصات فیزیکی

ابعاد
طول 8.5 سانتی متر
وزن
80 گرم

سایر ویژگی‌ها

مورد استفاده مصارف
شستشوی کف حیاط ، ماشین و آبیاری
تعداد قطعات
2 قطعه قابل اتصال
جنس ساخت
فلز برنج

فهرست

صفحه اصلی

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم